Karrier

Területi képviselőket keresünk

Területi képviselő munkatársakat keresünk az ország minden megyéjéből, magas minőségű vezetéstámogató rendszer, valamint járműbiztonsági felszerelések értékesítői csapatába.

Feladatok:

  • A cég termékeinek bemutatása és értékesítése
  • Új ügyfélkapcsolatok kiépítése
  • Kapcsolattartás meglévő partnerekkel
  • Adminisztráció

Amit kínálunk:

  • Szakmai támogatás, termékspecifikus képzések
  • Közvetítői jutalék alapú díjazás, havi elszámolással
  • Rugalmas munkavégzés
  • Pontos, korrekt, megbízható háttér

Elvárásaink az ideális jelölttel szemben:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Számlaképes
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Saját jármű

Előny, de nem feltétel:

  • Autóipari jártasság, vagy műszaki affinitás
  • Angol vagy német nyelvtudás

Minden jelentkezést elolvasunk, és amennyiben megfelel a megfogalmazott elvárásainknak, jelentkezni fogunk az Ön által megadott elérhetőségek egyikén.

Impresszum

Auto Safety Hungary Kft.

Székhely: 1119 Budapest, Nándorfejérvári út 42-44.
Fióktelephely: 4400 Nyíregyháza, Kállói út 16.
Adószám: 22985929-2-43

Kapcsolat

Telefon: +36 1 408 8949